Mart
1. Petak |
CNP gostuje u Kazalištu Marina Držića, Dubrovnik Mate Matišić JA SAM ONA KOJA NISAM Režija Vito Taufer |
KMD Dubrovnik u 20 h | KMD Dubrovnik u 20 h |
5. Utorak |
Po motivima drame „Posjeta stare dame“ Fridriha Direnmata POSJETA Režija i adaptacija Aleksandar Morfov |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
6. Srijeda |
Po motivima drame „Posjeta stare dame“ Fridriha Direnmata POSJETA Režija i adaptacija Aleksandar Morfov |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
7. Četvrtak |
Hana Rastoder 671 – LOV Režija Hana Rastoder |
Scena Studio u 20 h | kupi ulaznicu |
8. Petak |
Mate Matišić JA SAM ONA KOJA NISAM Režija Vito Taufer |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
9. Subota |
Mate Matišić JA SAM ONA KOJA NISAM Režija Vito Taufer |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
11. Ponedjeljak |
CNP gostuje u Kulturnom centru Bar Maja Todorović ŠĆERI MOJA Režija i adaptacija Ana Vukotić |
KC Bar u 20 h | KC Bar u 20 h |
12. Utorak |
Žoze Saramago SMRT I NJENI HIROVI Režija Lidija Dedović |
Scena Studio u 20 h | kupi ulaznicu |
13. Srijeda |
OČEVI SU GRAD(ILI) Koncept i režija Boris Liješević |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
14. Četvrtak |
CNP gostuje u Centru za kulturu Berane |
CZK Berane u 19.30 h | CZK Berane u 19.30 h |
15. Petak |
Žoze Saramago SMRT I NJENI HIROVI Režija Lidija Dedović |
Scena Studio u 20 h | kupi ulaznicu |
18. Ponedjeljak |
Ana Đorđević BROD Režija Ana Đorđević |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
19. Utorak |
Franc Kafka PROCES Režija i adaptacija Dušanka Belada |
Scena Studio u 20 h | kupi ulaznicu |
20. Srijeda |
Franc Kafka PROCES Režija i adaptacija Dušanka Belada |
Scena Studio u 20 h | kupi ulaznicu |
21. Četvrtak |
Novi val crnogorskog filma MALI LJUBAVNI BOG Režija Željko Sošić Uloge: Nikola Ristanovski, Milan Lane Gutović, Branimir Popović, Svetlana Bojković, Momčilo Otašević Poslije projekcije razgovor sa rediteljem Ulaz slobodan |
Scena Studio u 20 h |
Scena Studio u 20 h |
22. Petak |
Hana Rastoder 671 – LOV Režija Hana Rastoder |
Scena Studio u 20 h | kupi ulaznicu |
24. Nedjelja |
Baletska škola “ Princeza Ksenija” PEPELJUGA Muzika Sergej Prokofjev Koreografija Katja Petrovska Pedagog Konstantin Kostjukov |
Velika scena u 17 h | kupi ulaznicu |
24. Nedjelja |
Baletska škola “ Princeza Ksenija” PEPELJUGA Muzika Sergej Prokofjev Koreografija Katja Petrovska Pedagog Konstantin Kostjukov |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
25. Ponedjeljak |
Alber Kami NESPORAZUM Režija Damjan Pejanović |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
27. Srijeda |
Svjetski dan pozorišta Sajmon Stoun JERMA Režija Ana Tomović |
Velika scena u 20 h | kupi ulaznicu |
29. Petak |
Plesna predstava KRIK Baletska trupa Ballo Koreografija: Tamara Vujošević Mandić, Slavka Nelević |
Scena Studio u 20 h | kupi ulaznicu |