Repertoar

Februar

 

1. II 2018.
Četvrtak
RIBARSKE SVAĐE
Karlo Goldoni | Režija Ana Vukotić
Velika scena u 20:00
2. II 2018.
Petak
URNEBESNA TRAGEDIJA
Dušan Kovačević | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20:00
3. II 2018.
Subota
URNEBESNA TRAGEDIJA
Dušan Kovačević | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20:00
5. II 2018.
Ponedeljak
AMBASADA KINE – KONCERT
PROSLAVA PROLJEĆNOG FESTIVALA
China Inner Mongolia Song & Dance Ensemble
ULAZ SLOBODAN
Velika scena u 19:00
6. II 2018.
Utorak
PREDSTAVA HAMLETA U SELU MRDUŠA DONJA
Ivo Brešan | Režija Luka Kortina
Koprodukcija Crnogorskog narodnog pozorišta i Međunarodnog festivala Kotor Art
Velika scena u 20:00
7. II 2018.
Srijeda
REVIZOR
Nikolaj Vasiljevič Gogolj | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20:00
8. II 2018.
Četvrtak
Crnogorski simfonijski orkestar
KONCERT
Dirigent Robert Homen
Solista Aleksandar Tasić, klarinet
Program: Đ. Rosini, V. A. Mocart, A. Dvoržak
Velika scena u 20:00
9. II 2018.
Petak
ŠĆERI MOJA
Maja Todorović | Režija i adaptacija Ana Vukotić
Velika scena u 20:00
10. II 2018.
Subota
Gostovanje – Koprodukcija Kraljevsko pozorište Zetski dom i Barski ljetopis
ORKANSKI VISOVI
Emil Bronte | Režija Dora Ružđak Podolski
Velika scena u 20:00
12. II 2018.
Ponedeljak
ENG. Title

UČENE ŽENE
Žan Batist Poklen Molijer | Režija i adaptacija Jagoš Marković

Velika scena u 20:00
13. II 2018.
Utorak
Nikšić
ENG. Title

ŽENIDBA
Nikolaj Vasiljević Gogolj  Režija i adaptacija Egon Savin
Koprodukcija Crnogorskog narodnog pozorišta i Kraljevskog pozorišta Zetski dom

Nikšićko pozorište 20:00
14. II 2018.
Srijeda
ENG. Title

ZIMSKA BAJKA
Vilijam Šekspir | Režija Dino Mustafić

Velika scena u 20:00
15. II 2018.
Četvrtak
ENG. Title

ZIMSKA BAJKA
Vilijam Šekspir | Režija Dino Mustafić

Velika scena u 20:00
16. II 2018.
Petak
ENG. Title

ISTRAGA
Aleksandar Radunović | Režija i adaptacija Stefan Sablić

Velika scena u 20:00
17. II 2018.
Subota
SAMOUBICA
Nikolaj Erdman | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20:00
18. II 2018.
Nedelja
Baletska škola PRINCEZA KSENIJA
PEPELJUGA
Sergej Prokofjev | Koreografija Katja Petrovska
Velika scena u 17:00  i 20:00
19. II 2018.
Ponedeljak
ŽENIDBA
Nikolaj Vasiljević Gogolj | Režija i adaptacija Egon Savin
Koprodukcija Crnogorskog narodnog pozorišta i Kraljevskog pozorišta Zetski dom
Velika scena u 20:00
20. II 2018.
Utorak
DON ŽUAN
Žan Batist Poklen Molijer | Režija i adaptacija Ana Vukotić
Velika scena u 20:00
21. II 2018.
Srijeda
Dječja scena
NJEGOŠ ZA DJECU
Kako rastu veliki ljudi | Režija Petar Pejaković
Velika
scena u 12:00
22. II 2018.
Četvrtak
GORSKI VIJENAC
Petar II Petrović Njegoš | Režija Diego de Brea
Velika
scena u 20:00
23. II 2018.
Petak
Crnogorski simfonijski orkestar
KONCERT
POZDRAV IZ AUSTRIJE VIII
Dirigent Uve Tajmer
Solistkinja Brigita Šimon, sopran
Program: valceri, polke, marševi
Velika scena  u 20:00
24. II 2018.
Subota
KOZA ILI KO JE SILVIJA
Edvard Olbin | Režija Danilo Marunović
Velika scena u 20:00
25. II 2018.
Nedelja
AL JAZEERA – FILM
Dokumentarni film MILO
Produkcija Al Jazeera Balkans | Režija Fahrudin Bečić | Trajanje 50 min
Velika scena u
18:00
26. II 2018.
Ponedeljak
ISTI
Sara Đurović | Režija Damjan Čitkušev
Velika scena u 20:00
27. II 2018.
Utorak
MAMU MU JEBEM KO JE PRVI POČEO
Dejan Dukovski | Režija Luka Kortina
Velika scena u 20:00
28. II 2018.
Srijeda
OTVOREN KRAJ
Jovana Bojović | Režija Petar Pejaković
Velika scena u  20: 00
1. III 2018.
Četvrtak
OČEVI SU GRAD(ILI)
Autorski projekat Borisa Liješevića
Velika scena u 20:00
2. III 2018.
Petak
ŠĆERI MOJA
Maja Todorović | Režija i adaptacija Ana Vukotić
Velika scena u 20:00
3. III 2018.
Subota
Gostovanje – Nikšićko pozorište
INSPEKCIJA
Stevan Koprivica | Režija Goran Bulajić
Velika scena u 20:00


Biletarnica:

tel: 00382 (0) 78 111 075

Radno vrijeme biletarnice od 9h, nedjeljom od 10h do početka predstave.